Bayrak Fener Tabela
Firmaların tanınmalarına yardımcı olan reklamcılıkta özellikle tabela hizmetleri fazlası ile rağbet görmektedir. Bu nedenle fener tabela çeşitleri ve diğer tabela hizmetlerimiz ile işletmenizin ya da markanızın tanınırlığını arttırabilirsiniz. Işıklı ya da ışıksız olarak yapılan fener tabela çeşitleri dış mekanda kafe, restoran ve eczane başta olmak üzere müşterilerin görüş açılarına göre mekanlarda değişiklik de gösterebilir.
Cephe Giydirme
Vinil cephe uygulaması, markayı ve binaların ve açık hava reklam alanlarının geniş formatlı görüntüsünü sunmak için kullanılır. Bina cephesinde vinil uygulaması ağırlıklı olarak One Way Vision ve Adhesive Vinyl ile yapılmaktadır. Film tamamen veya kısmen kesilebilir.
Çatı Tabelası
Çatı tabelaları firmaların kullanabileceği boyut açısından en büyük tabela modelidir. İmalat maliyeti diğerlerine göre farklı olabilse de akılda kalıcılık anlamında da diğerlerinden daha farklı konumdadır.
Işıklı Tabela
Ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan tabela, rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan ışıklı tabela modelleri, firmanın reklamının gece karanlığında da görünebilmesine olanak sağlayan bir tanıtım aracıdır.
Işıksız Tabela
Şirketler tarafından sıklıkla tercih edilen ışıksız tabela, standart bir tanıtım aracıdır. Işıklı tabela ile arasındaki en büyük fark ise aydınlatma sistemine sahip olmaması ve kasa derinliğinin bulunmamasıdır. Gün ışığında rahatlıkla okunabilen yazılar, aydınlatma düzeneği olmadığı için karanlıkta belirgin değildir.
LightBox
Lightbox, ürünlerinizi ve görsellerinizi en canlı renkleri ve detayları ile sergilemenize yarayan, cap canlı bir görsel kutusudur.
LightBox, led vasıtası ile ekonomik ve canlı olarak aydınlatabilir, incecik kasalar kullanabilir, istediğiniz zaman başkasının yardımı olmadan çok pratik bir şekilde görselini değiştirebilirsiniz.
Yönlendirme Levhası
Yönlendirme tabelası ortak kullanılan alanlarda mutlaka olmalıdır. İç veya dış mekan fark etmeksizin kamu ya da sivil kuruluşlarda veya açık alanlarda yönlendirme tabelası gelen kişilere büyük bir kolaylık sağlar. Dikkat çekici ve canlı tasarım harikası yönlendirme tabelaları profesyonel bir görünüm sağlarken düzen kurmada etkin rol oynar.
Totem
Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Dış mekânlarda şirketlerin kendilerini tanıtmaları için oldukça etkilidir.
İnsanlarda merak duygusunu uyandıran bu tür tabelalar, genellikle şehirden uzakta, yol kenarlarında konumlandırılmaktadır. Bu tabelalar “yol tabelası” olarak da isimlendirilmekte ve sıklıkla petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır.
Stand
Firmaların prestijlerine daima önem veren Marka Açık Hava Reklam Ajansı üretmiş olduğu tabelalarda daima kendi tasarım ekibinin çizimleri ile gurur duyan örnek işçilikler ile öne çıkmış bir firma olma özelliği taşımaktadır. Totem tabela ışıklı olarak imal edilmesi gerekilen modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca rüzgar dayanımı ve materyal dayanımı gibi teknik konular mutlaka hesaplanarak siparişleri verilmelidir.
Özel Tasarımlar
Sizin için özel olarak hazırlanmış tabelalar, detaylı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.