Telefon
WhatsApp

Tabela sektörün de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız açık hava reklamın en etkili yöntemlerinden birisi olan Tabela konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Totem Tabela

Proje Açıklaması

Totem Tabela günümüzde özellikle ülkemizde ve dünya da çokça tercih edilen bir markalama ve reklam yöntemidir. Uzun bir direğin üst kısmına enlemesine olarak bina, marka, restaurant, cafe veya herhangi bir markanızın reklamını yaparak insanların, potansiyel müşteri adaylarınızın dikkatini çekebilirsiniz.

Totem Tabela da genel olarak dikkat edilen birkaç husus vardır. Bunlardan en önemlisi tabelanın hangi yüzüne reklamın yapılacağı veya her iki yüzüne de reklamın giydirilip giydirilmeyeceğidir. Bazı kullanıcılar kaç adet cephenin reklam için uygun olup olmadığını belirleyerek tek mı yoksa iki cephenin mi hedef alındığını bizlere iletmekte.

Totem Tabela diğer tabelalardan farklı olarak en önemli hususlardan bir tanesi güvenliktir. Totem tabela dikilirken kazılan bölgenin derinliği, herhangi bir elektrik veya su hattının üstünde olup olmadığı toprak yapısı mutlaka dikkate alınmalıdır. 

Totem Tabela ışıklı veya ışıksız olabilir bu tamamen kullanıcının isteğine bağlı olmakla beraber karanlık veya az ışıklı ortamlar da led’li tabela daha çok tercih edilmektedir.

Totem tabela kullanıcıların bilinirliğini arttırma da ve reklam konusunda sıkça tercih ettiği, ekonomik ve güvenilir bir reklam hareketidir. Totem tabela ile birlikte yol kenarı veya belirli bir bölgeden geçen potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek onlarla en hızlı şekilde etkileşim kurarak markanız hakkında hızlıca bilgi sahibi yapabilirsiniz.

Totem Tabela özellikle devlet kurumları, hastane, büyük alışveriş merkezlerinin farkedilmesi için kullanılmasıyla beraber ne kadar güvenilir bir reklam türü olduğunuda kanıtlamaya devam ediyor.

Proje Adı
Totem Tabela
Proje Kategori
Tamamlanan projeler