Telefon
WhatsApp

Tabela sektörün de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız açık hava reklamın en etkili yöntemlerinden birisi olan Tabela konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Stant Uygulaması

Proje Açıklaması

Stant; Bir fuar veya sergi de ürünlerinizi ve markanızı sergilemek için ihtiyacınız olan en önemli şey. Stant.

Stantlar sergi ve fuar gibi alanlar da marka sahiplerinin ürünlerini ve reklamlarını sergilemek için en önemli araçtır. Özellikle farklı stant modelleri ve kaliteli bir stant tasarımı ile birlikte potansiyel müşterilerinizin dikkatini hızlı bir şekilde çekmeniz, onlara ulaşmanız gerekir.

Gelişen reklam ve pazarlama stratejileriyle birlikte her ürün ve sektör kendi içerisinde bazı değişikliklere gider. Yapılan son araştırmalar da insanların daha sade, anlaşılabilir, göze hoş gelen basit tasarım reklamları tercih ettiğini görüyoruz. Oluşturduğumuz stantlar potansiyel müşteri ağınız ile en kaliteli şekilde etkileşime geçecek, fark edilebilir, sade ve şık olarak tasarlandı.

Stantlar birçok alanda farklı amaçlar için kullanılabilir. Herhangi bir bilim sergisinde katalog dağıtmak, markanız hakkında hediyelik ürünler barındırmak veya büyük bir süpermarkette ürününüzün stant içerisinde satışını yapmak. Stantlar eğer doğru alanda, doğru müşteri portföyü için kullanılırsa en etkili reklam – kazanç yöntemlerinden bir tanesidir.

Stantlar fiyat – performans bakımından en etkili reklam yöntemi olmasıyla beraber ekonomik olarak çok uygun olmasıyla da birçok marka tarafından tercih edilmektedir. Boyut olarak sizlerin isteğine göre oluşturduğumuz stantlar, alan içerisinde fazla yer kaplamayacak veya küçük kalmayacak. Tasarım ve üretim sürecinde söz sahibi olarak en ergonomik stantı sizlere sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Proje Adı
Stant Uygulaması
Proje Kategori
Tamamlanan projeler