Telefon
WhatsApp

Tabela sektörün de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız açık hava reklamın en etkili yöntemlerinden birisi olan Tabela konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Lightbox

Proje Açıklaması

Lightbox; Uzun zamandan beri tabelalar reklam amacı ile kullanılmaya devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi ve trendlerin değişmesiyle beraber Tabela sektörü de kendi içerisinde değişikliklere uğruyor. Zaman geçtikçe daha kaliteli, az enerji harcayan, uygun, kompleks tabela yapılarıyla karşı karşıya kalıyoruz. Lightbox da onlardan bir tanesi.

Lightbox diğer aile üyelerinin aksine karanlık veya az ışıklı ortamlar da led ışığı kullanarak tanıtımını yaptığı ürünleri potansiyel müşterilerine ulaştırır ve onların dikkatini çeker. Alışılagelmiş klasik ışıklı tabela yerine daha performanslı, dikkat çekici, ergonomik ve kullanışlı olması onu her zaman bir adım öne çıkartıyor.

Lightbox özellikleri itibariyle müşterilerine tamamen bir görsel şölen sunar. Tanıtımını yaptığı görsel ve videoların kolaylıkla değiştirilebiliyor olması Lightbox’ı tercih edilebilir bir tabela ürünü olmaya itiyor.

Lightbox istenilen boyutta üretilebilir ve bu sayede kullanıcının istediğinden az veya çok yer kaplamaz. Oluşturulan çerçeve üzerine reklamını yapıp tanıtmak istediğiniz her türlü fotoğraf, video kolaylıkla entegre edilebilir. Ayrıca Lihgtbox’un bir çok tasarım özellikleri vardır. Dilediğiniz her sektör de Lightbox’ı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Led sistemlerinin sahip olduğu enerji tasarrufu ile birlikte rakiplerine göre en az enerjiyi harcayarak size de maliyet açısından en iyi raporu sunacaktır.

Proje Adı
Lightbox
Proje Kategori
Tamamlanan projeler