Telefon
WhatsApp

Tabela sektörün de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız açık hava reklamın en etkili yöntemlerinden birisi olan Tabela konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Işıklı Duvar Uygulaması

Proje Açıklaması

Işıklı duvar uygulamaları; Reklamcılıkta insanların dikkatini hızlı bir şekilde odak noktanıza çekmek ve onların ilgisini üstünüzde toplamak çok önemli ve zordur. Değişen ve gelişen alışkanlıklarımızla birlikte reklam sektörü de kendisini yenilemeye devam ediyor. İnsanların alışkanlıklarına göre yapılan analizler ve ilgi odaklarını toplama da dikkat çeken şeyler arasında reklamınızın anlaşılır olması çok önemli. Sosyal medyanın daha sık kullanılıyor olması ve kısa süreli içeriklerin çok hızlı tüketilmesi ile beraber bu alışkanlık günlük yaşamımıza da yön vermeye başladı.

Işıklı duvar uygulamaları ile birlikte reklamınızı en basit ve en sade şekilde müşteri portföyünüze sunuyoruz. İnsanları ilk bakışta etkilemek ve markanız ile etkileşime geçirmek için dikkat çekici aynı zamanda müşteri gözünü yormayacak onlara en kolay ve en kısa yoldan ürün elde etme yöntemlerini reklamınızda barındıracaksınız.

Işıklı duvar uygulamaları; yolda, AVM içerisinde, plazalar da her yerde karşınıza çıkma potansiyeli taşıyan en etkili reklam verme yöntemidir. Işıklı tabelalar ile en hızlı şekilde potansiyel müşteriniz ile etkileşime geçebilir, kişileri markanız hakkında bilgi sahibi yapabilirsiniz.

Kurulumu, kullanımı ve maliyeti göz önüne alındığında kendi sınıfında en etkili ve en maliyetsiz ürünlerden olan ışıklı tabela, müşteri ağınıza güç katmaya ve potansiyel ziyaretçilerinizin sayısını arttırmanıza yardımcı olacak.

Proje Adı
Işıklı Duvar Uygulaması
Proje Kategori
Tamamlanan projeler