Telefon
WhatsApp

Tabela sektörün de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız açık hava reklamın en etkili yöntemlerinden birisi olan Tabela konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Cam Giydirme

Proje Açıklaması

Cam Giydirme de kullanılan malzemeden kısaca bahsetmek gerekirse brandadan üretilmekle beraber delikli bir folyo tipidir. Kullanılan Cam da dışarıdan içerisi görülemezken, içeriden dışarısı rahatlıkla görülebilmektedir.

Cam giydirme markaların, yaşam alanlarının, ofislerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilir ayrıca reklam dışında güzel bir görüntü yaratmak için de kullanılabilir.

Cam giydirme kendi içerisinde bazı bölümlere ayrılır. Bunlar;

*Işıklık

*Kapaklı cepheler

*Silikon

*Transparan cephelerdir.

Cam giydirme de en önemli etkenlerden bir tanesi kullanılan ürünün kalitesidir. Ürün kalitesi düşük olursa giydirilen cam yakın zaman da solacak ve üründe dezenformasyon meydana gelecektir. Piyasa da bulunan en kaliteli malzemeler ile giydirilen camlarımızı yıllarca güvenli ve kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar cam giydirme işlemini genel olarak markalarını tanıtmak ve ofislerinin iç kısmını dışarıdan gizlemek için kullanırlar. Kaliteli bir tasarımın insanların daha fazla dikkatini çekeceğini hatırlatmakla beraber Cam Giydirme işlemi kesinlikle en çok tercih edilen reklam verme yöntemlerinden bir tanesidir.

Tüm bu işlemler de fiyat belirleme noktasında dikkat edilen en önemli nokta giydirilecek camın büyüklüğü, kullanılacak ürünün kalitesi, yapı özellikleri, girinti ve çıkıntılar vb. fiyata direkt olarak etki eden önemli hususlardır.

Proje Adı
Cam Giydirme
Proje Kategori
Tamamlanan projeler