Işıksız Duvar Uygulaması

Işıklı tabelalar aksine ışıksız tabelalar kendi içlerinde led bulundurmayarak tabela ailesinin en sade üyeleridir.

Işıksız Tabelalar reklam sektörünün müşteri ile etkileşime geçme yönünden en uygun reklam verme seçeneğidir. Işıksız tabela kullanım alanları ile beraber çok geniş bir yelpazeye sahip olmasıyla birlikte son derece kullanışlı ve uygun bir reklam verme aracıdır.

Tabela ile reklam vermek ülkemizde ve dünya da dükkan, mağaza, otel gibi aklınıza gelebilecek her türlü iş sektöründe sorgusuz kullanılmaya devam ediyor. İnsanların bölge hakkında bilgi sahibi olması ve kafalarında ki soru işaretlerinin tamamen silinmesi tabelalar sayesinde gerçekleşiyor. Tabelalar kesinlikle hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda.

Işıksız tabelalar, led ile çalışan tabelalara göre çok daha büyük ölçekler de tercih ediliyor ve kendi içinde birçok gruba ayrılıyor. Bir tabela ürünün fiyatını belirleyen fazlasıyla faktör vardır ancak en uygun ve kullanışlı ürün çoğu zaman ışıksız tabelalardır. Tasarım ve malzeme kalitesinin direkt olarak etki ettiği bu üründe en kaliteli hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.