Telefon
WhatsApp

Tabela sektörün de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız açık hava reklamın en etkili yöntemlerinden birisi olan Tabela konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Tabela Fiyatları

Tabela Fiyatları
  • 08 Mart 2022, 15:11

Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları günümüzde en çok aranan kelimelerden bir tanesi olmuştur. Artan kur ile beraber tabela fiyatları da merak edilmektedir özellikle yeni açılan işletmeler tarafından. ARG REKLAM olarak artan kur karşısında sabit fiyat anlayışımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Tabela fiyatları işletmenizin belirli bir alanına yaptıracağınız ölçü ve kullanılacak malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. 

Tabela fiyatlarında örneğin eczane tabelası, totem tabela, ışıklı tabela, araç giydirme hizmetleri gibi tabela çeşitlerine veya verilen hizmete göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. 

ARG Reklam olarak siz değer li müşterilerimize uygun fiyat, kaliteli hizmet politikamız ile memnut etmeye devam ediyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Uzman kadromuz ile siz müşterilerimize En iyi tabela hizmetini veriyoruz bu konuda iddialıyız. Bizimle iletişime geçerek tabela ile alakalı merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.


Paylaş :

Önceki
Tabela Nedir?
Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM